کمی با هم آشنا بشیم .موافقید؟ 
 بیش از دو دهه همکاری افتخار آفرین در کنار مدیران موفق ایران زمین ، و با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا موفق به پایه گذاری سیستم نوین ارائه خدمات مالی ، اداری و مدیریتی در ایران شده ایم .

نحوه اجرای پروژه های کاری:
در حال حاضر تمامی پروژه های کاری این مجموعه بصورت ۹۵% خارج از محیط کارفرما انجام می گردد.این موضوع موجب کاهش چشم گیر هزینه های مستقیم و غیر مستقیم کارفرمایان گرامی شده است و بجای پرداخت هزینه های قابل توجه تهیه واحد های کاری مختلف و تجهیزات نرم فزار و سخت افزار مورد نیاز آن ( و هزینه های تعمیرنگهداری که در ادامه ایجاد این واحدها بوجود می آید) تنها هزینه دستمزد انجام کار را بصورت یک رقم ثابت ، پرداخت می نمایند.این یعنی مدل رابطه کاری برد برد.

سرمایه انسانی و تخصصی:
این مجموعه دارای یکی از مجهزترین مراکز فن آوری اطلاعات (IT)، در کنار تیم حرفه ای و متخصص، دارای مهارت های نظری، دانشگاهی و عملی و سوابق کاری بلند مدت بوده، و توانایی ارائه خدمات در سراسر کشور را دارد.

بازار هدف و بیزینس مدل:
بازار هدف این مجموعه ، شرکت ها و موسسات تجاری و غیرتجاری کوچک و متوسط (دولتی،نیمه دولتی، خصوصی) بوده و بیزینس مدل اجرا شده در این مجموعه طیف زیادی از فعالان اقتصادی و سازمان های مردم نهاد(سمن-NGO) را در بر می گیرد.اینکه موسسه شما در کدام رسته شرکتها قرار میگیرد ، تنها از طریق کارشناسی قابل تشخیص است که این خدمت بصورت رایگان به کارفرمایان گرامی ارائه میگردد.

ارزش های سازمانی:
پروژهای کاری را بصورت محدود ،با دقت و حساسیت انتخاب می کنیم زیرا ، هدف ما ، توانمند سازی سازمان شماست.ما نیز در کنار شما رشد می کنیم.ایجاد رابطه کاری دارای تعامل و تعهد متقابل ، موجب رشد و موفقیت ما و شما خواهد بود.بخاطر داشته باشید، ما همیشه در کنار شما هستیم . تعالی سازمان شما ، هدف ماست .با حل مشکلات سازمان خود تنها یک تماس فاصله دارید.

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram