شرایط همکاری با محاسب میرزا

 1. خانه میرزا
 2. شرایط همکاری با محاسب میرزا

با سپاس از شما که مجموعه محاسب میرزا را برای دریافت خدمات انتخاب نموده اید.در این بخش به توضیح شرایط عمومی مندرج در همه قرارداد های کاری این مجموعه می پردازیم.قبل از هر اقدامی برای درخواست دریافت خدمات ، خواهشمندیم مطالب این بخش را بصورت کامل مطالعه فرمایید.شروع و پایان همکاری فی مابین، شامل پنج بخش به شرح ذیل می باشد .
توجه : این شرایط در ابتدای هر ماه با توجه با شرایط کاری جدید و مصوبات ستاد ملی کرونا بروز رسانی می گردد.

 • null
  مرحله ۱

  ارسال تقاضای کتبی توسط کارفرما (مدیر یا نماینده قانونی ،صاحب امضای مجاز)

 • null
  مرحله ۲

   بررسی تقاضای کارفرما توسط کارشناسان مجری بصورت تلفنی یا حضوری

 • null
  مرحله ۳

  در صورت تایید کارشناسان مجری ، پیش نویس قرارداد به همراه نرخ دستمزد برای کارفرما ارسال میگردد.

 • null
  مرحله ۴

  آغاز همکاری و اجرای تعهدات فیمابین

 • null
  مرحله ۵

  پایان همکاری در تاریخ انقضای قرارداد، یا تمدید قرارداد

شرایط عمومی مشترک در همه قراردادها:

 1. در این شرایط ، درخواست کننده خدمات به اختصار ” کارفرما ” و مجموعه محاسب میرزا به اختصار ” مجری” نامیده می شوند.
 2. قراردادهای همکاری ، توسط مجری تهیه و به کارفرما اعلام میگردد.
 3. قراردادها طبق مواد ۱۰و ۱۹۰  قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران عقد می گردد.
 4. مدیران مجموعه کارفرما با هرعنوان مدیریتی و همچنین نمایندگان قانونی ایشان در برابر قراردادهای منعقده با مجری مسئولیت تضامنی دارند.
 5. فوت ، تغییر مدیریت و یا نماینده قانونی معرفی شده به مجری؛ اثری بر مفاد قرارداد ها و تعهدات فی مابین نخواهد داشت.

 1. روابط دوستی و یا خویشاوندی مدیریت با هر کدام از پرسنل بخشهای مختلف شرکت ؛ تاثیری بر مفاد و تعهدات مجری نداشته و مجری در صورت مشاهده هرگونه تخلف طبق ضوابط موارد را به مدیریت اعلام خواهد شد.
 2. مجری به هیچ عنوان سخنگوی مستقیم کارفرما با پرسنل و یا نمایندگان قانونی و یا شرکای وی یا اشخاص ثالث دولتی یا خصوصی نمی باشد.
 3. نرخ دستمزد های کاری مجری ارتباطی با اعلام های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ندارد اما در موارد خاص ممکن است از ضرایب اعلام شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، در تهیه رقم دستمزد، توسط مجری استفاده گردد.
 4. دستمزد های کاری اعلام شده توسط مجری ، دارای محاسبات فنی دقیق بوده و بصورت حدودی بیان نمی شود و مشمول تخفیف نمی باشد.
 5. قراردادهای مجری شامل هیچگونه کسورات نمی گردد.

 1. چنانچه مجری در سطح فعالیت پیش بینی شده کارفرما؛ تغییر قابل ملاحضه ای مشاهده نماید(افزایش/کاهش)؛ وی می تواند نرخ های مصوب را از ۱% تا ۵۰% ( با توجه به نوع و موضوع قرارداد)کاهش یا افزایش دهد.
 2. در صورتی که محیط کار به هر دلیلی اعم از تعمیرات و یا تعطیلات تابستانی , تعطیل گردد و این تعطیلات مانع حضور مجری در محیط کار گردد, این تعطیلات تاثیری به رقم یا زمان اجرای تعهدات قراداد فیمابین نخواهد داشت.
 3. مجموعه محاسب میرزا ، در تعطیلات رسمی و پنج شنبه ها تعطیل است.
 4. انجام خدمات توسط مجری تا حد امکان خارج از محیط کارفرما صورت می پذیرد.میزان زمان حضور کارشناسان مجری در محل کارفرما ، درصورت نیاز ، بررسی و به کارفرما اعلام میگردد.
 1. ایجاد فضا و محیط مناسب و استاندارد جهت انجام موضوع قرارداد بعهده کارفرماست.
  توضیحات :
  تهیه فضا ، امکانات استاندارد مورد نیاز کار ، پذیرایی، لوازم بهداشتی و ضدعفونی -هزینه کامل سفر از مبداء تا مقصد و برعکس-اقامت مناسب در شهرستان ها، ایاب و ذهاب و بیمه حوادث احتمالی در مسیر حرکت به سمت اقامتگاه قانونی کارفرما و در زمان حضور کارشناسان مجری در محل کارفرما ، بعهده کارفرما می باشد. تهیه مکان ساکت-حداقل سه متر مربع به ازای هر نفر(خارج از محیط کارگاهی یا صنعتی) و امن جهت انجام کار و نگهداری اسناد و مدارک ،با دسترسی مناسب به سرویس بهداشتی داخل محیط کار،دارای نور کافی و تهویه مناسب ،دارای تجهیزات سرمایشی و گرمایشی،دارای خط ارتباطی تلفنی ،لوازم ابزار و ملزومات طبق لیستی که از طرف مجری ارائه می گردد- رایانه اختصاصی  با سخت افزار مناسب با انجام موضوع قرارداد و چاپگر لیزری – نرم افزار های مورد نیاز و شارژ سالیانه آن- اینترنت و آنتی ویروس .

 1. از پذیرفتن نیروی اجباری,پیشنهادی و یا کارآموز به هر شکل و به هر نحو در محیط اجرای قرارداد معذوریم.
 2. در صورت اینکه پرسنل کارفرما دارای دانش فنی مورد نیاز متناسب با مسئولیت خود را نداشته باشند ، مسئولیت و تبعات آن بعهده کارفرما خواهد بود
 3. کارشناسان مجری به هیچ عنوان رابطه استخدامی دائم یا موقت با کارفرما نخواهند داشت.
 4. هیچکدام از طرفین قرارداد نمی توانند بصورت یکطرفه نسبت به فسخ قرارداد اقدام نمایند مگر با جلب رضایت طرف مقابل.
 5. در مورد تاخیرات ناشی از حوادث قهریه مجری از مسئولیت مبراست .در این صورت با هماهنگی کارفرما زمانی را برای انجام کار به تاخیر افتاده در نظر گرفته خواهد شد.

 6. روزها وساعات حضور کارشناسان مجری طبق توافق طرفین بوده و در صورت صلاحدید مجری قابل تغییر است.لازم به ذکر است که عقد قرارداد بین کارفرما و مجری ، به معنای استخدام مجری در سیستم کارفرما و حضور تمام وقت در سیستم وی را نداشته و مجری تنها متعهد به انجام موضوع قرارداد طبق زمان بندی مشخص شده می باشد.در صورت نیاز و صلاحدید انجام تعهدات در دفتر کارفرما یا دفتر مجری انجام می پذیرد.
 7. درصورت درخواست انجام چند پروژه مربوط به یک موسسه ؛ نرخ کاری هر پروژه جداگانه محاسبه و هر پروژه طی قرارداد جداگانه انجام خواهد شد.
 8. پرداختی ها به مجری شامل هیچ گونه شرط یا پیش شرط و یا رسیدن کار به یک نقطه خاص نمی گردد.
 9. هرگونه تغییر در مفاد قراردادها منوط به تنظیم متمم قرارداد خواهد بود.
 10. مجری میتواند در مدت زمان قرارداد درخواست گواهی اشتغال بکار نماید.همچنین پس از پایان مدت قرارداد کارفرما متعهد به ارائه گواهی همکاری به مجری میباشد.

 1. مجری اطلاعات پردازش شده و گزارشات و نتایج نهایی را تنها در اختیار نماینده قانونی سیستم کارفرما قرار داده و در مقابل سایر مدیران و سهامداران و یا اشخاص ثالث (دولتی یا خصوصی) طرف کاری کارفرما تعهد و یا مسئولیتی نخواهد داشت.
 2. نتایج ، گزارشات و سایر محصولات ناشی از ارائه خدمات مجری (با هر شکل و عنوان) فقط با تسویه حساب مالی ، به کارفرما تحویل می گردد.
 3. محدوده کاری مجری ، محدود به محل کار درج شده در قرارداد می باشد. و مجری مسئولیتی در رابطه با مراجعه به ادارات یا سازمان های خصوصی یا دولتی مخاطب کارفرما (منجمله : اداره دارایی, تامین اجتماعی, اداره کار, اداره تعاون, شهرداری, فرمانداری, استانداری, سازمان صنایع و نظایر آن) جهت برگزاری جلسات ، ارائه لیست ها و مدارک لازم و اخذ رسید ،همچنین مراجعه به بانکها جهت انجام امور بانکی ، را ندارد. بجز در مواردی که مجری به دلیل صلاحدید کار خود تشخیص دهد که حضورش الزامی است.
 4. مالکیت مادی و معنوی و دانش فنی نرم افزارهایی که در طی زمان همکاری از طرف مجری روی سیستم های کارفرما نصب میگردد متعلق به مجری میباشد.
 5. محدوده تعهدات مجری در چارچوب قرارداد بوده و هیچگونه خدماتی خارج از متن قرارداد به اشخاص ثالث،مدیران، پرسنل،سهامداران،شرکاء ارائه نمی گردد.ارائه هر گونه خدمات تنها در صورت عقد قرارداد امکان پذیر می باشد.

 1. کارفرما متعهد است پرسنل خود را نسبت به دستورالعمل های ارائه شده از سوی مجری آگاه نموده و کنترل صحیح بر نحوه اجرای درست دستور العمل ها داشته باشد.
 2. انجام تعهدات توسط مجری، تنها در صورتی امکان پذیر است که کارفرما اطلاعات ،ابزار و امکانات لازم را برای انجام تعهدات مجری فرآهم آورده باشد.در غیر اینصورت عدم رعایت تعهدات به دلیل عدم همکاری دستگاه کارفرما تخلف در اجرای مفاد قرارداد از طرف مجری محسوب نمی گردد.
 3. تولید مدارک و مستندات مورد نیاز مجری بعهده پرسنل کارفرما بوده و در زمان مشخص شده توسط مجری باید به ایشان ارائه گردد.درخواست اطلاعات و مدارک فقط یکبار بصورت کتبی اعلام می گردد و ارائه آن به کارشناسان مجری در زمان تعیین شده بعهده کارفرماست
 4. اجرای صحیح رویه های کاری در موسسه کارفرما، منوط به همکاری نزدیک کارفرما و واحد های کاری تحت امر ایشان با مجری بوده و واحدهای مختلف کاری مکلف به ارائه به موقع اطلاعات ،اسناد و مدارک صحیح خواسته شده به مجری می باشند. هر گونه تاخیر در ارائه اسناد و مدارک از سوی سیستم کارفرما منجر به تاخیر در انجام تعهدات مجری خواهد شد و تاخیر در زمان قرارداد برای کارفرما بار مالی بدنبال خواهد داشت.(به زبان ساده تر باید بگوییم که پرسنل کارفرما موظف به ارائه به موقع و صحیح اسناد و مدارک به کارشناسان مجری هستند نه اینکه مجری جهت دریافت اسناد بدنبال آنها و پیگیر ایشان باشد)
 5. تایید صحت و سقم (درستی یا نادرستی) مدارک ارائه شده به مجری، همچنین مسئولیت ذی حسابی خرجکردها (به این معنی که خرجکرد به درستی انجام شده یا خیر و اینکه به صورت ذاتی نیازی به انجام این خرجکرد بوده یا خیر و اینکه مبلغ خرجکرد با عنوان آن تناسب داشته باشد)،به عهده کارفرماست.

 1. تمدید قرارداد های کاری منوط به رضایت طرفین و اعلام نظر یک ماه قبل از پایان قرارداد می باشد.در صورت عدم اظهار نظر کارفرما ؛ مجری قرارداد را پس از تاریخ انقضای آن ؛تمام شده تلقی می نماید.
 2. بررسی هر گونه مشکل در سالهای گذشته به هر شکل, منوط به توافق فی مابین از نظر زمان,قابل حل بودن مشکل و هزینه های مرتبط می باشد.و بصورت ذاتی جزو تعهدات مجری نمی باشد.
 3. مجری به هیچ عنوان مسئولیت پیگیری و وصول مطالبات کارفرما, از مشتریان ایشان را ندارد.
 4. ماهیت قراردادها  – قرارداد پیمانکاری تک نفره خارج از موسسه – Out Source- بوده و مشمول ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی نمی باشد.در صورتی که به هر نحو و به هر شکل شرایطی ایجاد شود که قرارداد مشمول بیمه تامین اجتماعی گردد ، کارفرما متعهد است -معادل یک روز کاری در هر ماه – نام یکی از کارشناسان مجری را که کتباٌ به کارفرما معرفی می گردد را در لیست بیمه خود درج و بیمه تامین اجتماعی ارسال نماید.
 5. هزینه ارسال و دریافت مدارک از سوی کارفرما به مجری یا برعکس بعهده کارفرما می باشد.

هر قرارداد با توجه به موضوع و تعهدات آن دارای شرایط خصوصی نیز می باشد. پس ارسال درخواست کتبی توسط کارفرما و اعلام نتیجه کارشناسی ، پیش نویس قرارداد به همراه شرایط خصوصی برای کارفرما ارسال خواهد شد.عدم درج شرایط خصوصی در وب سایت بدلیل رعایت سیاست ها و خط مشی های کاری محاسب میرزا و محرمانه بودن نوع ارتباط بین مجری و کارفرماست .در صورت تمایل به همکاری لطفاً با ما تماس بگیرید. روابط عمومی محاسب میرزا

فهرست