کمی با هم آشنا بشیم .موافقید؟ 
به خانه میرزا خوش آمدید. محاسب میرزا برند تجاری شرکت نارپکو، می باشد و در اداره ی ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات به ثبت رسیده است.از سال ۱۳۷۸  و پس از بیست سال همکاری افتخار آفرین در کنار مدیران موفق ایران زمین ، و با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا موفق به پایه گذاری سیستم نوین ارائه خدمات مالی ، اداری و مدیریتی در ایران شده ایم .

نحوه اجرای پروژه های کاری:
در حال حاضر تمامی پروژه های کاری این مجموعه بصورت ۹۵% خارج از محیط کارفرما انجام می گردد.این موضوع موجب کاهش چشم گیر هزینه های مستقیم و غیر مستقیم کارفرمایان گرامی شده است و بجای پرداخت هزینه های قابل توجه تهیه واحد های کاری مختلف و تجهیزات نرم فزار و سخت افزار مورد نیاز آن ( و هزینه های تعمیرنگهداری که در ادامه ایجاد این واحدها بوجود می آید) تنها هزینه دستمزد انجام کار را بصورت یک رقم ثابت ، پرداخت می نمایند.این یعنی مدل رابطه کاری برد برد.

سرمایه انسانی و تخصصی:
این مجموعه دارای یکی از مجهزترین مراکز فن آوری اطلاعات (IT)، در کنار تیم حرفه ای و متخصص، دارای مهارت های نظری، دانشگاهی و عملی و سوابق کاری بلند مدت بوده، و توانایی ارائه خدمات در سراسر کشور را دارد.

بازار هدف و بیزینس مدل:
بازار هدف این مجموعه ، شرکت ها و موسسات تجاری و غیرتجاری کوچک و متوسط (دولتی،نیمه دولتی، خصوصی) بوده و بیزینس مدل اجرا شده در این مجموعه طیف زیادی از فعالان اقتصادی و سازمان های مردم نهاد(سمن-NGO) را در بر می گیرد.اینکه موسسه شما در کدام رسته شرکتها قرار میگیرد ، تنها از طریق کارشناسی قابل تشخیص است که این خدمت بصورت رایگان به کارفرمایان گرامی ارائه میگردد.در رابطه با شرکتهای بزرگ نیز این مجموعه توانایی ارائه خدمات بصورت مدلی خاص از رابطه کاری را دارد که میزان حضور همکاران ما در محل کارفرما (با رعایت پروتکل های بهداشتی ) به حداقل برسد.

ارزش های سازمانی:
پروژهای کاری را بصورت محدود ،با دقت و حساسیت انتخاب می کنیم زیرا ، هدف ما ، توانمند سازی سازمان شماست.ما نیز در کنار شما رشد می کنیم.ایجاد رابطه کاری دارای تعامل و تعهد متقابل ، موجب رشد و موفقیت ما و شما خواهد بود.بخاطر داشته باشید، ما همیشه در کنار شما هستیم . تعالی سازمان شما ، هدف ماست .با حل مشکلات سازمان خود تنها یک تماس فاصله دارید.

فهرست